تجارب طلایی

اقتصاد و فناوری های نوین نقطه عطفی در کسب و کار های قرن حاضر به وجود آورده اند که نمی توان از نقش پر رنگ و اثر گذار مدیران و بنیان گذاران استارتاپ ها در رشد و تعالی این عرصه به سادگی عبور کرد .

در کشور عزیزمان ایران از دو دهه گذشته رفته رفته بستر های این نوع فعالیت فراهم آمد و ذهن خلاق و توانمند ایرانی ، آن را فرصتی یافت تا در این راه گام برداشته و تا به امروز این حرکت با شتابی تحسین برانگیز و پشتکار و خلاقیت مثال زدنی مدیران و بنیان گذاران این حوزه به مسیر خود ادامه می دهد .

اما این نکته قابل تامل را باید در نظر داشت که از ابتدا فرآیند و ذهنیت موجود در حوزه تجارت الکترونیک و استارتاپ بدین گونه نبوده و سختی ها و مشقات زیادی را تا به امروز تجربه کرده است .

بنیان گذاران استارتاپ های مطرح و موفق ایرانی در ابتدا با مشکلات بسیاری رو به رو بوده اند که از حوزه های مختلفی ادامه راه را برای آن ها دشوار و هدف را دور از دسترس قرار می دهد .

از این رو در اولین مجمع جهانی تجارت الکترونیک با حضور برخی از به نام ترین مدیران این حوزه به بحث و گفتگو خواهیم نشست تا برخی از این مشکلات و راه حل های کاربردی را با شما مدیران به اشتراک گذاریم .

مشکلات و راه حل هایی که امروز غول های استارتاپ و تجارت الکترونیک ایران را به این نقطه رفیع از موفقیت رسانیده است .

با ما همراه باشید …